• تاریخ : ۹ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

با گذشت چند ماه از آغاز فیلمبرداری «همه می دانند» جدیدترین ساخته سینمایی اصغر فرهادی با بازی پنه لوپه کروز و خاویر باردم، امروز هنرمند زن نقش اصلی مووی با انتشار عکسی از پشت صحنه «همه می دانند» از پایان فیلمبرداری این مووی خبر داد و با تقدیر از اصغر فرهادی از او به عنوان استاد زندگی یاد کرد.

پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم! قرار گرفتن نام این دو هنرمند مطرح سینمای جهان در مووی جدید اصغر فرهادی نشان‌گر این هست که کارگردان صاحب سبک سینمای ایران تا چه اندازه توانسته در سینمای جهان تاثیر گذار باشد تا آنها برای بازی در مووی او چندین ماه منتظر بمانند و نقشی را در «همه می‌دانند» ایفا کنند.

امروز پنه لوپه کروز، با انتشار عکسی از پشت صحنه «همه می دانند» از پایان فیلمبرداری این مووی سینمایی خبر داد و با قدردانی از اصغر فرهادی نوشت: «آخرین روز فیلمبرداری «همه می‌دانند» با اصغر فرهادی نابغه. ما با هم از ماه اوت در این ماجراجویی بودیم و از این استاد زندگی متشکرم که اجازه داد بخشی از این تجربه باشم.»

در اواسط فیلمبرداری «همه می دانند» انصراف پدرو آلمادوار از تهیه کنندگی این مووی سینمایی خبر ساز شد که با گذشت چند روز از این خبر، اعلام شد که پیش از آغاز فیلمبرداری این مووی، آلمادوار به دلیل برخی اختلافات از این پروژه سینمایی جدا شده بود.

۹۴۱۲

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما