• تاریخ : ۱۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

در این پست از آن رد مطلبی در مورد نحوه جمع کردن چادر مسافرتی ارائه شده هست ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده هست، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی اسرار خانه داری آن رد مراجعه کنید .

انتخاب نامناسب چادر مسافرت می تواند طبیعت گردی شما را با دردسرهای مختلفی همراه کند که حداقل آن برگشتن از مسافرت و یا مراجعه به یک مسافرخانه ارزان قیمت و بی کیفیت با کوله باری از خاطرات بد هست! با اینحال بجای آن اگر کمی وقت صرف مطالعه انواع، کیفیت و قابلیت‌های مختلف چادر کنید می توانید در شرایط حساس و در یک شب بارانی و سرد از این که چنین چادر مقاوم و مطلوبی دارید به خود ببالید!

نحوه جمع کردن چادر مسافرتی

ممکن هست نمیدانید که به چه نحو چادر مسافرتی را جمع کنید با این وجود ما به شما میگوییم که این کار بسیار راحت بوده و شما با مطالعه نوشته پایین میتوانید به سادگی نحوه جمع کردن چادر مسافرتی را یاد بگیرید.

۱. درب چادر را باز می کنیم سپس ضلع پشت در را به داخل فشار می دهیم تا چادر کتابی شود.

۲. دو دست را پایین قسمتی که چادر دو رنگ شده قرار می دهیم.

three. چادر را ۹۰ درجه به جلو خم می کنیم.( مانند رکوع)

four. دو دست را به هم نزدیک می کنیم.( در همان حالت ۹۰ درجه)

۵. بعد از نزدیک کردن دو دست دو لبه ی چادر را با یک دست می گیریم.

۶. نوک چادر را با یک دست می گیریم و به داخل می کشیم.

۷. با دست فنر های چادر را به طرف پایین فشار می دهیم تا چادر به حالت دایره کامل شود.

eight. درمرحله آخر چادرکه جمع شده را بین دوپا قرارداده وکیف را روی سر چادر میکشیم .

راهنمای خرید چادر مسافرتی

با گزینش چادر مسافرتی خوب سفری خوش را برای خود و خانواده رقم می زنید بجای آن با گزینش نامناسب لذتی فراموش نشدنی را به بدترین خاطرات مبدل می کنید. با مطالعه در باب کیفیت و توانایی های چادر مسافرتی میتوانید در اوضاع حساس از ایمنی بی مانند سود برید. با کمی دقت متوجه می شویم که چادر مسافرتی یکی از اصلی ترین لوازم مسافرت شمرده خواهد شد. ما در این جا با بیان پیش نهاد هایی شما را در خرید چادری راحت و ایمن راهنمایی می کنیم.

۱. سهولت نصب
نخستین فاکتوری که به نظر خریدار چادر های مسافرتی فنری می رسد در باب نصب آن می باشد این چادرها در کمتر از ۲ دقیقه برپا گشته و به راحتی بسته خواهد شد در صورتی که شیوه صحیح بستن آن را آموزش مشاهده نمائید عمر چادر  بیشتر خواهد شد.

۲. ظرفیت چادر
برای نمونه اگر شما خانواده ای ۲ تا four نفره هستید چادر با ظرفیت eight نفره برای شما کفایت می کند. ممکن هست نخستین نکته ای که به خاطر خریدار برسد که چرا eight نفره؟ در پاسخ این پرسش گفته خواهد شد وسایلی که به درون چادر برده خواهد شد نیاز به فضا دارد پس به این نکته نیز توجه داشته باشید.

three. ارتفاع چادر
در زمان خرید چادر به این مسئله توجه داشته باشید که چادرهایی با ارتفاع حداقل ۱۷۰ سانتی متر خوب شماست.

four. جنس چادر و دیگر اجزای آن
تازه ترین و جدی ترین نکته برای خرید چادر مسافرتی خوب  جنس چادر واجزای استفاده شده در آن می باشد. جنس پارچه باید طوری باشد که از نفوذ باران به داخل جلوگیری کند و حالت ضد آب داشته باشد. این فاکتور بسیار مهم در پارچه ها با درجه تراکم مختلف دیده خواهد شد که دلیل اختلاف هزینه می گردد.در این جا به نکته ای بسیار مهم اشاره می کنیم که اگر چادر ضد آب باشد از بیرون به داخل رطوبت نفوذ نمی کند پس هوای حاصل از دم و بازدم داخل چادر را هم به بیرون انتقال نمی دهد. تحت این شرایط چادر مرطوب خواهد شد و باعث نارضایتی مردم داخل آن خواهد شد.

اوضاع نگهداری چادر مسافرتی

  •   قبل از بر پایی چادر، حصیر یا پارچه ای برای جلوگیری از آسیب دیدن چادر پایین آن پهن کنید.
  •   از روشن نمودن منقل یا حریق درون چادر خود داری نمائید از آنجاییکه با تولید گاز سمی باعث گاز گرفتگی مردم داخل چادر  خواهد شد.
  •   اگر بر اثر بارندگی یا عوامل دیگر چادر خیس گردید در اسرع وقت آن را بر پا کرده تا خشک شود.
  •   برای تمیز کردن چادر از پارچه مرطوب استفاده نمائید.
  •   برای جمع کردن چادر از شیوه صحیح آن استفاده نمائید تا فنرهای آن آسیبی نبیند.
  •   با چادر خود مهربان باشید برای جمع کردن آن هرگز پای خود را بر قسمت کلاهک یا بالای چادر نگزارید از آنجاییکه دلیل زخمی کردن آن خواهد شد.

مجله

این پست توسط بخش اسرار خانه داریآن رد گردآوری شده هست , امیدواریم از مطالعه مطلب نحوه جمع کردن چادر مسافرتی استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت خواهد شد از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

نوشته نحوه جمع کردن چادر مسافرتی اولین بار در خبرهای تازه| خبرهای خواندنی روز. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما