• تاریخ : ۲۷ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

آی ‌سینما: درام تاریخی «پُست» (The Post) جدیدترین ساخته استیون اسپیلبرگ، چهارم ژانویه (۱۴ دی) در شب افتتاحیه بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی مووی پالم اسپرینگز به نمایش در می‌آید.

این مووی با بازی تام هنکس در نقش بن بردلی سردبیر روزنامه واشنگتن پست و مریل استریپ در نقش کاترین گراهام مدیر مسئول این نشریه از ۲۲ دسامبر توسط استودیو فاکس در سینماهای محدودی اکران می‌شود تا واجد شرایط شرکت در رقابت اسکار باشد. از ۱۲ ژانویه به بعد، اکران گسترده مووی جدید اسپیلبرگ در دنیا آغاز می‌شود.

چند هفته پیش، نمایش ویژه «پست» برای منتقدان و اهالی رسانه امریکا برگزار شد اما جز اظهارنظر کوتاه در شبکه‌های اجتماعی تا زمان آغاز اکران محدود مووی، کسی اجازه انتشار نقد بلند نخواهد داشت. به هر حال، واکنش‌ها به مووی جدید اسپیلبرگ اغلب مثبت بوده و عده‌ای «پست» را بهترین مووی این استاد سینما بعد از «مونیخ» عنوان کرده‌اند.

به نوشته ورایتی، جشنواره پالم اسپرینگز ۱۴ ژانویه با نمایش «آخرین ستاره سینما» به کارگردانی آدام ریفکین به کار خود پایان می‌دهد. امسال، ۱۸۰ مووی از ۷۷ کشور دنیا در این رویداد سینمایی روی پرده خواهد رفت.

 

۹۴۱۴

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما