• تاریخ : ۲۳ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

امروزه کیف های اسپرت زیبایی وجود دارند که مطابق با هر سلیقه ای می توان آن ها را پیدا کنیم ما امروز در آرگا انواع مدل کیف یک طرفه را همراه با چند نکته مهم برای خریداری کیف های اسپرت و مجلسی در اختیار شما گذاشته ایم اگر دنبال یک کیف اسپرت جذاب و شیک هستید حتما این مطلب را از دست ندهید.

اولین چیزی که توجه افراد خوش سلیقه را به سوی شما جلب می کند مدل کیف هست پس کیف شما باید ظاهری زیبا و متفاوت داشته باشد. در این بخش انواع متنوع مدل کیف یک طرفه با طرح های جذاب و متفاوت را در اختیار شما قرار داده ایم.

مدل کیف یک طرفه

در هنگام خرید یک کیف باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید زیباترین و ایده آل ترین کیف را برای خود خریداری کنید. انواع مدل های کیف  جدید و جذاب در بازار عرضه خواهد شد که می تواند انتخاب را برای شما سخت کند.

مدل کیف یک طرفه

گالری تصویر های مدل کیف یک طرفه

برای انتخاب کیف باید نکات زیادی را مد نظر بگیریم به طور مثال اینکه آن کیف قرار هست در کجا استفاده شود و کارایی آن چیست؟ بعد با توجه به مکان مورد استفاده رنگ و مدل آن را انتخاب کنیم.

مدل کیف زنانه

مدل کیف دستی زنانه یک طرفه

مدل کیف یک طرفه

مدل کیف یک طرفه مردانه

کیف دستی یک طرفه

مدل کیف زنانه مجلسی

کیف دستی زنانه

انواع مدل کیف های زنانه

کیف زنانه

کیف دخترانه مجلسی

مدل کوله پشتی یک طرفه اسپرت

مدل کیف یک طرفه

مدل کیف زنانه شیک

کوله اسپرت

کیف دستی زنانه مشکی

مدل کیف یک طرفه

کیف مجلسی سفید زنانه

کیف یک طرفه مردانه اسپرت

مدل کیف یک طرفه

کیف مردانه اسپرت

مدل کیف چرمی مردانه

مدل کیف یک طرفه طرح های جذاب و شیکی دارد که بهتر هست اگر می خواهید کیف خود را با لباستان ست کنید این مطلب را بخوانید کیف هایی به رنگ سورمه ای، سبز تیره ،مشکی و قهوه ای را می توان با هر رنگ لباسی هماهنگ کنید، کیف اسپرت با رنگ قهوه ای را  می توان  با شیری و کرم رنگ ست کرد و کیف اسپرت سبز رنگ را می توان با رنگ های گرم نظیر زرد و نارنجی هماهنگ کنید.

چند نکته مهم برای انتخاب یک کیف مناسب

  •  اگر کیفی را می خواهید که در همه جا از آن استفاده کنید صرف از نظر  ست کردن لباسهایتان با کیفتان بهتر هست از رنگ های خنثی مثل سفید و مشکی استفاده کنید.
  • گسانی که کیف مستطیل شکل به دست می گیرند معمولا دوست دارند منحصر به فرد به نظر برسند و از سلیقه خود بسیار راضی هستند اگر شما هم از همین دسته هستید بهتر هست کیف های مستطیل شکل را انتخاب کنید.
  • اگر شما به پوشیدن لباس های تنگ و تیره علاقه دارید بهتر هست کیف شما یا رنگی باشد یا تکه های رنگی در آن وجود داشته باشد.
  • اگر شما لباس های چند رنگ یا با،بافت های مختلف را می پسندید بهتر هست یک کیف اسپرت تک رنگ خنثی انتخاب کنید.

کیف مردانه چرم

  • اگر شما قد بلند هستید سایز کیف خیلی مهم نیست و می توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید انتخاب کنید به طول بند کیف و تعداد دسته های آن توجه کنید.
  • اگر شما ریز اندام هستید در انتخاب کیف اسپرت هوشیار باشید و کیف های بزرگ را انتخاب نکنید، البته این که چه چیزی بخواهید در کیف خود حمل کنید نکته مهمی هست.
  • اگر می خواهید توجه به بالا تنه شما کم شود، کیفی را انتخاب کنید که در قسمت ران و کمر شما قرار بگیرد، در نتیجه توجه به بازو های درشت، شکم و سینه ها کم خواهد شد.

در این مطلب با انواع مدل کیف یک طرفه جدید در انواع طرح های اسپرت و مجلسی زنانه و مردانه آشنا شدید که امیدواریم مورد قبول و پسند شما واقع شده باشد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما