• تاریخ : ۴ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

احمد کاوری نویسنده و فیلمنامه نویس سینمای ایران به تازگی اعلام کرده که نگارش فیلمنامه «ژن خوک» را که قرار هست آن را سعید سهیلی جلوی دوربین ببرد هفته آینده تمام می‌کند و نویسندگی فیلمنامه «حرومی» را هم علی اصغری برعهده دارد. کاوری همچنین می‌گوید که او و سعید سهیلی تمام تلاش خود را خواهند کرد، تا این دو مووی در نوروز ۹۷ به نمایش درآید.

احمد کاوری کارگردان سینما که تا چندی پیش قرار بود مووی سینمایی «سگ‌های زرد» را بسازد درباره فعالیت‌های سینمایی خود در روزهای اخیر به فارس گفت: «این روزها همراه با سعید سهیلی مشغول به پی گیری و تکمیل نگارش دو فیلمنامه هستیم که در دفترش مشغول به نوشتن هستیم. که در حال حاضر مشخص نیست بعد از تکمیل فیلمنامه ها کدام فیلمنامه را من و کدام را سعید سهیلی کارگردانی کند. »

او در ادامه افزود: «یکی از فیلمنامه ها خودم نگارش می‌کنم و دیگری را علی اصغری فیلمنامه نویس خوب سینما. نگارش فیلمنامه «ژن خوک» که پیش از این رسانه‌ای شده بود بر عهده من و سعید سهیلی هست و علی اصغری «حرومی» را می‌نویسد. »

او همچنین درپایان گفت: «قرارمان بر این هست که فیلمها برای اکران نوروزی آماده شوند و خیلی دغدغه رساندن مووی را به جشنواره مووی فجر نداریم. فیلمنامه «ژن خوک» دارای ۳ کاراکتر مرد جوان اصلی و ۲ دختر هست البته که فیلمی پر هنرمند خواهد بود ما شاهد نقش‌های فرعی و مکمل زیادی در این اثر هستیم. تا به این لحظه بیش از ۸۰ درصد از «ژن خوک» به نگارش در آمده هست و تا یک هفته دیگر فیلمنامه به اتمام خواهد رسید.»

۹۴۱۲

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما