• تاریخ : ۲ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین فروردین ماه

 مقایسه خود با دیگران زیاد برای شما مفید و ضروری نیست. اما احتمالا برایتان امروز سخت خواهد بود که از چنین رفتاری اجتنتاب کنید چونکه می خواهید برای دست یافتن به یک وجهه بهتر مبارزه کنید. ارزیابی شخصی کار دشواری هست زیرا بهترین امتیازات شما ممکن هست به چشم تان نیاید. به خودتان این امکان را بدهید که افکارتان را تغییر دهید، اما زیاد جدی و سرسخت نباشید، حتی اگر دیگران با این تغییرات شما احساس راحتی نمی کنند.طالع بینی روزانه

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین اردیبهشت ماه

  شما امروز کاملا خوش بین هستید، اما اگر فرد دیگری فکر کند که شما خیلی هم واقع بین نیستید با او لجبازی خواهید کرد. حقیقت این هست که شما در فکر این هستید که مشکلات جدی و مهم را تجزیه و تحلیل کنید، اما اهداف شما آنقدر بزرگ هستند که نمی توانید آن تصوری که دیگران ازتان انتظار دارند را برآورده سازید. از ایده های خود دفاع نکنید؛ فقط  با ایمان و اعتقاد کامل عمل گرا باشید.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین خرداد ماه

برای شما سخت هست که فکرتان را فراتر از محدوده معین آسایش خود بسط بدهید، اما امروز حتماً باید این کار را بکنید. حتی اگر لازم شد دست از مخالفت بردارید فرصت رشد شخصی را از دست ندهید. اینک مبارزه کردن با الگوهای همیشگی تان به خصوص اگر منطقی به نظر برسند کار ساده ای نیست.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین تیر ماه

زمانی که شما تسلیم خواسته و توقعات دوستان و افراد خانواده تان می شوید، خیلی سخت هست که خودتان باشید. اما برداشتهای شما از اتفاقاتی که روی داده هست می تواند کمی غیرقابل قبول باشد. این برداشتها می تواند در مورد قضاوتهای فرد دیگری که مسبب نگرانی های شما هست باشد؛ و یا می تواند در مورد برخی از عقاید مشکل ساز شما باشد. فکر نکنید که که از تمام خواسته های دیگران اطلاع دارید. قبل از اینکه هر نتیجه اشتباهی بگیرید از خودشان بپرسید.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین مرداد ماه

وقتی که دیگران نمی توانند خودشان را با عشق شما تطبیق بدهند ممکن هست صدمه ببینند. و به این دلیل ممکن هست احساس کنید که بهتر هست به جای اینکه نشان دهید واقعاً چه انسانی هستید از نظر احساسی تواناییهای خاص خود را ثابت کنید. متأسفانه این کار باعث خواهد شد افرادی که در زندگی شما هستند از شما دورتر بشوند. اگر شما بفهمید که هر انسانی عشق خود را با روش خود ابراز می کند، خواهید توانست با سخاوت پیشنهاداتی که بهتان خواهد شد را بدون قضاوت قبلی قبول کنید.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین شهریور ماه

 امروز شما در بین خانواده و دوستانتان جنجالی به پا کرده اید برای اینکه می خواهید که آنها بدانند که شما در مورد یک مسأله خاص چه احساسی دارید. اگرچه ممکن هست شما امروز نسبت به همیشه خودرأی تر باشید، ولی عاقلانه تر هست که تفکراتتان را با دیگران در میان نگذارید. اگر شما می خواهید ایده هایتان را به مرحله اجرا بگذارید، اگر آنها را خیلی زود و سریع برای دیگران افشا کنید به نتیجه نخواهید رسید.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین مهر ماه

  ناراحتی و ناامیدی شما ناگهان به نقطه اوج خود رسیده و شما انقدر کفری می شوید که نمی توانید احساسات واقعی خود را پنهان کنید. متاسفانه نشان دادن خشم و عصبانیت اصلا شما را به اهدافتان نزدیکتر نمی کند، اما شما دلتان نمی خواهد که جلوی خشمتان را بگیرید. اگر سعی کنید که احساسات خود را مخفی کنید، آنها از بین نمی روند، اما اگر کمی درنگ کنید می توانید با رفتاری مناسب تر و مثبت تر ترسهای خود را ابراز کنید.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین آبان ماه

امروز شما قادرید که نیمه خوب هر اتفاقی را ببینید، حتی در موقعیتی که دیگران فکر می کنند موقعیتی بسیار پیچیده هست. این به معنی این نیست که شما آنها را انکار می کنید؛ بلکه تنها این هست که شما می توانید در یک زمان واقع بین و خوش بین باشید. این قابلیت به شما امتیاز خاصی می دهد که شما را از همکاران تان متمایز می کند، به خاطر اینکه آنها بیشتر مشتاقند که از روش شما پیروی کنند. چرا که می بینند شما طرحی واقعا عملی دارید  که همه چیز را امکان پذیر می سازد.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین آذر ماه

 ماه برج اسد هم اکنون در نهمین خانه شما یعنی خانه ماجراجویی ها قرار دارد و لحظه های پرهیجانی که پشت سر گذاشته اید را به یادتان می آورد. اما شما هفته آینده وقت خیلی زیادی ندارید، چرا که زندگی شما جدی تر خواهد شد و نمی توانید از انجام دادن مسئولیت های حرفه ای خود امتناع کنید. پس باید کارهایتان را مرحله به مرحله پیش ببرید.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین دی ماه

مثل اینکه وقت شما در حال تمام شدن هست!!! اگر فردی می خواهد با شما صحبت کند و حرفی برای گفتن دارد، از صحبت کردن با او امتناع نکنید، برای اینکه شاید روزهای آینده فرصت و زمان کافی برای صحبت کردن در مورد احساساتتان را نداشته باشید. فراموش نکنید که با آگاهی برخی از دیدگاه های درست را قبول کنید، چون که شما با دید خاص خودتان به جهان اطرافتان نگاه می کنید و این نوع نگاه همه چیز را بزرگتر از حد واقع به شما نشان می دهد.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین بهمن ماه

شما به تازگی این تمایل را پیدا کرده اید که از افرادی که دوستشان دارید مراقبت بیشتری را به عمل آورید. اما باید بدانید حساسیت های بیش از حد شما را در مسائل زندگی گرفتار خواهد کرد. در مسائلی به بن بست رسیده اید و به همین دلیل با دوست یا اعضای خانواده تان در تنش هستید. اما بهترین راه حل برای شما گفتگوی دوستانه می باشد.

– طالع بینی روزانه در روز ۲ دی ۱۳۹۶ برای متولدین اسفند ماه

 وقتی که بهرام وارد هشتمین خانه شما که مربوط به روابط صمیمانه هست خواهد شد، باعث ناراحتی و زحمت شما خواهد شد. برای اینکه شما طبیعتاً با دوستی هایی که تصادفی به وجود می آیند راحتتر برخورد می کنید. این سخن به معنی این نیست که شما با داشتن روابط احساسی مخالف هستید، بلکه بدین معنی هست که شما آزادی عمل داشتن را خیلی دوست دارید و پس می خواهید فکرتان آزاد باشد. فراموش نکنید که این آزادی اکنون می تواند به شما کمک کند که ارزش ارتباط داشتن با دیگران را متوجه شوید.

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما