• تاریخ : ۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

طالع بینی روزانه متولدین فروردین ماه

 

بد نیست کمی از فکر و خیال های راحت بیرون بیایید و به چیزهای هیجان انگیز فکر کنید. اگر امروز برنامه ی اجتماعی خاصی ندارید، به شما توصیه خواهد شد که وقت بگذارید و رویاپردازی کنید. این که باید رویاپردازی کنید به این معنی نیست که همه ی روز را بخوابید، بلکه از شما انتظار می رود که در کنار این رویابافی ها قابلیت های تان را هم به نمایش بگذارید. با دوستانی که تشویق تان می کنند تا جادوی درون تان را بیابید بیشتر ارتباط برقرار کنید.

 

طالع بینی روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 

امروز باید از نیازهای شخصی تان بگذرید و به دیگران کمک کنید تا نگرانی های شان برطرف شود. دل تان می خواهد که اهداف کاری خود را با دوستانی که مثل شما فکر می کنند در میان بگذارید. اما یادتان نرود که باید وظایف تان را هم به همین ترتیب انجام بدهید، هیچ راه گریزی وجود ندارد. تعهدات تان را انجام دهید و طوری عمل کنید که به نفع همه باشد.

 

طالع بینی روزانه متولدین خرداد ماه

 

امروز ممکن هست در موقعیتی گیر کنید که از کنترل شما خارج هست و همین اعصاب تان را به هم خواهد ریخت. نمی توانید بفهمید که موضوع از چه قرار هست. ذهن تان را خسته نکنید، چون عقل و منطق امروز به کارتان نمی آید. باید بدانید که هیچ چیز در اطراف تان قابل تغییر نیست، پس بیهوده نجنگید. همه چیز را همین طوری که هست قبول کنید. تا به سمت جلو حرکت نکنید نخواهید دانست که آن طرف تر چه می گذرد.

 

طالع بینی روزانه متولدین تیر ماه

 

اگر امروز بخواهید برای حل مشکلات تان از عقل کمک بگیرید بی فایده هست. راهکارهای منطقی به هیچ وجه به دردتان نمی خورد، بهترین کاری که خواهد شد با مشکلات احساسی کرد این هست که آن ها را بروز دهید. شاید باز هم نتوانید به یک راه حل سریع دست پیدا کنید، اما حداقل اش این هست که واقعیت را با دیگران در میان گذاشته اید و آن ها هم حرف های شما را شنیده اند.

 

طالع بینی روزانه متولدین مرداد ماه

 

اگر دوست تان دست یاری به سوی شما دراز نکرد خیلی ناراحت خواهید شد، اما بهتر هست در چنین مواردی آرامش تان را حفظ کنید. یک برداشت غلط می تواند همه ی کارها را خراب تر کند. پس به جای این که مشکلات تان را بیشتر کنید، بهتر هست به حفظ آرامش فکر کنید. فرار از احساسات تان فقط یک راه حل موقتی هست. نباید از کسی انتظار کمک داشته باشید، بلکه این وظیفه ی خودتان هست که قبل از هر کس دیگری به فکر یک راه حل باشید.

 

طالع بینی روزانه متولدین شهریور ماه

 

معمولا می توانید موقعیت را به درستی تحلیل کنید و چیزهای مهم را تشخیص دهید، اما امروز اوضاع فرق می کند. امروز حتی نمی توانید دو چیز ساده را از هم متمایز کنید. بهترین کاری که اکنون از شما برمی آید این هست که صبور باشید. قبل از این که متوجه شوید همه ی تردیدها کنار خواهد رفت.

 

طالع بینی روزانه متولدین مهر ماه

 

امروز خلاقیت های تان بالا خواهد گرفت. انگار به خاطر ضربه های تلخی که در گذشته خورده اید اکنون قصد دارید خودتان را محدود کنید. باید فرق آن روزهای تلخ گذشته و زمان حال را متوجه شوید. اگر می خواهید که قابلیت های تان را به نمایش بگذارید باید به هنرمند درون تان اجازه دهید کارش را بکند. برای این که اعتماد به نفس تان بالا رود باید آن چه را در دل دارید بروز دهید.

 

طالع بینی روزانه متولدین آبان ماه

 

به احساسات تان اطمینان ندارید و به خاطر همین دچار تنش شده اید. معمولا دچار چنین سردرگمی هایی نمی شوید و حتی گاهی نظرات تان با دیگران خیلی متفاوت هست. اما امروز به خاطر ترس هست که نمی توانید تصمیم بگیرید. نباید وقت تان را تلف کنید، بهتر هست همین الآن دست به کار شوید. برای این که زودتر به نتیجه برسید باید هر چه سریع تر با ترس های تان مواجه شوید.

 

طالع بینی روزانه متولدین آذر ماه

 

باید به تصاویر مختلفی که در ذهن تان می چرخد معنا ببخشید. بدون این که افکارتان را قضاوت کنید اجازه دهید که آزادانه مسیر طبیعی شان را طی کنند. یادتان باشد که عقب نشینی نکنید، بگذارید افکار مثبت و منفی با هم بروز کند. بعدا می توانید آن ها را از هم جدا کنید و فقط روی برخی از آن ها متمرکز شوید. الآن فقط کافی هست راه را باز بگذارید تا افکارتان بروز کند.

 

طالع بینی روزانه متولدین دی ماه

 

امروز ممکن هست خاطرات گذشته یا دردهای جسمی و روحی تلخی را که تجربه کرده اید دوباره به یاد بیاورید. اما حالا که عاقل تر شده اید طور دیگری به این تجربیات نگاه می کنید و این دقیقا همان کاری هست که از شما انتظار می رود. اکنون زمان آن هست که یک بار و برای همیشه با گذشته مواجه شوید. آینده در انتظار شماست و جای وقت تلف کردن نیست.

 

طالع بینی روزانه متولدین بهمن ماه

 

امروز یک بار دیگر به شما فرصت داده خواهد شد تا رویاهای تان را عملی کنید. تردید را کنار بگذارید و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. اگر کارها آن طور که انتظار داشتید پیش نرفت خودتان را ناراحت نکنید، چون وقتی به هدف نزدیک باشید این چیزها مشکلی درست نخواهد کرد. تا دست به کار نشوید اتفاق خاصی نمی افتد.

 

طالع بینی روزانه متولدین اسفند ماه

 

همه ی تردیدهایی که به تازگی تجربه کرده اید امروز ناپدید شده اند. دوست دارید که مثل همیشه به دریای رویاها پناه ببرید و در اعماق آن غوطه ور شوید. هر وقت که حقیقت روشنی خود را از دست داد بدانید که زیاده روی کرده اید. ذهن رویاپرداز شما با کهکشان ها پیوند دارد، اما شما این پیوند را به چشم نمی بینید.

 

مرجع : سیمرغ

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما