• تاریخ : ۱۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

آی سینما: در حالی که از روز جمعه برنامه سینمایی «هفت» با اجرای رضا رشیدپور از شبکه سه روی آنتن می‌رود تا به پوشش سی و ششمین جشنواره فجر بپردازد، امشب مهران مدیری به این برنامه سینمایی آمد و به طور مفصل با رضا رشیدپور در مورد حواشی برنامه «دورهمی» صحبت کرد. اما به مووی‌های مهمی که در سه روز اول جشنواره به نمایش درآمده، توجهی نشد.

«مهران مدیری به «هفت» می آید!»؛ این خبری بود که امروز در رسانه‌ها منتشر شد. رضا رشید پور در این برنامه سوالات حاشیه‌ای بسیاری از مهران مدیری پرسید و او هم با صراحت به آنها پاسخ داد.

مدیری در پاسخ به این ابهام که «گفته خواهد شد که به شما دستور داده اند از دولت انتقاد کنید و نسبت به سایر نهادهای حاکمیتی مثل قوه قضائیه و دیگران نقدی نداشته باشید» خطاب به رشیدپور گفت: «واقعا خودت چه فکری می کنی؟! واقعا خواهد شد از نهادهای دیگر انتقاد کرد؟ از قوه قضائیه خواهد شد انتقاد کرد؟ اگر می‌توانستم حتما این کار را می‌کردم. من مشکلات مردم را می‌گویم و چون دایره دولت وسیع تر هست، هر مساله ای را بگویم؛ به دولت برمی‌گردد.»

مدیری همچنین در بخش های دیگری از این مصاحبه گفت که از همان ابتدا به مدیران شبکه سه گفته بود که اجرای «هفت» را به طور قطع قبول نخواهد کرد، اما مدیران این شبکه بدون در نظر گرفتن صحبت های او اعلام کردند که مدیری اجرای این برنامه سینمایی را بر عهده خواهد کرد.

اما هر چقدر که این قسمت از برنامه «هفت» با حضور مهران مدیری جذاب بود، ولی به نظر می رسد مدیران شبکه سه و رضا رشیدپور فراموش کرده بودند که این برنامه برای پوشش سی و ششمین جشنواره مووی فجر روی آنتن می‌رود. در برنامه امشب بیشتر وقت این برنامه به گفت‌وگوی رشیدپور با مدیری و حواشی مربوط به برنامه «دورهمی» گذشت و توجه آنچنانی به مووی ها و اخبار سی و ششمین جشنواره نشد، تا «هفت» با اجرای رضا رشیدپور به دورهمی مجریان تلویزیون تبدیل شود.

۹۴۱۲

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما