• تاریخ : ۳۰ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان دروغ‌ هایی که معمولا خانم‌ ها به همسرشان می‌گویند! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

دروغهای زنان به همسرانشان

دروغهای زنان به همسرانشان , باید توجه داشت که دروغ گفتن از هر نوع، روابط را سست کرده و مشکلاتی بوجود می‌‌آورد. پیشتر این مقاله در باب دروغ‌هایی که معمولا خانم‌ها می‌گویند شرح داده شده هست.

دروغ هایی که زنان به شوهران خود می گویند

این حرف های خانم ها را باور نکنید

مسلما تنها مردها نیستند که دروغ می‌‌گویند، حتی خانم‌‌ها هم گاهی مانند مردها متوسل به دروغگویی می‌‌شوند.
در اصل، خانم‌‌ها درست مانند مردها دروغ می‌‌گویند تا جلوی وقوع اختلافات ممکن را بگیرند.

پول بی ارزش هست

اکثر خانم‌‌ها وانمود می‌‌کنند که به عشق بیشتر از پول ارزش می‌‌دهند،
با اینحال یکی از شایعترین دروغ‌‌هایی که خانم‌‌ها به مردها می‌‌گویند همین هست.

در حقیقت، ممکن هست آن‌‌ها شریک زندگی خود را با توجه به سود و شرایط مالی‌اش انتخاب نکنند، با اینحال با مرور لحظه مسائل مادی پر رنگ شده و سایه بر روابط احساسی می‌‌افکند. این موضوع به ویژه زمانی تشدید می‌‌یابد که موقعیت بد مالی مردها، خانم‌‌ها را از رسیدن به اهداف زندگی خود مانند ازدواج و تشکیل خانواده باز می‌‌دارد.

انواع دروغ های زنان به همسرانشان

با این وجود که خانواده تو را علاقه مندم

بسیاری از خانم‌‌ها صادقانه خانواده همسر خود را دوست دارند، با اینحال آن گروه از زنانی که با خانواده همسر خود سخت دارند، هیچگاه به طرز مستقیم بدگویی نمی‌کنند، از آنجاییکه این شیوه واقعا تهاجمی بوده و دلیل اختلاف می‌‌شود. از اینرو، متوسل به دروغگویی می‌‌شوند.

من هم مانند تو علاقه مندم فوتبال ببینم

بسیاری از زنان از دیدن اتفاقات ورزشی لذت می‌‌برند با اینحال در طرف دیگر، خیلی‌‌ها هم هستند که نمی‌توانند برای ساعت‌‌ها نشسته و به تماشای مسابقات ورزشی مانند فوتبال بپردازند. از اینرو در ابتدای رابطه، برای اینکه تضادی پیش نیاید، وانمود می‌‌کنند که دوست دارند همراه شما بازی‌‌ها را ببینند؛ درحالی که، واقعا علاقه‌ای به کار ندارند.

همه کارهای خانه با من باشد

اکثر خانم‌‌ها عنوان می‌‌کنند که کارهای منزل مانند پخت و پز، شستشوی لباس‌‌ها و ظرف و ظروف را خود فارغ از همه چیز انجام می‌‌دهند. با اینحال این هم دروغ دیگری هست که معمولا آن‌‌ها در ابتدای رابطه به مردها می‌‌گویند.
از اینرو، خیلی زود مردها مجبور به شستن لباس‌‌های خود و تمیز کردن خانه خواهند شد.

انواع دروغ های خانم ها به همسرانشان

من حسود نیستم

اکثر خانم‌‌ها به اینکه همسرانشان به زنان دیگر توجه کنند شدیدا حسادت می‌کنند.
با اینحال برای اینکه مضطرب، حسود و یا خیلی وابسته به نظر نرسند، تصویر این موضوع را وانمود کرده و به نظر میرسد اهمیتی نمی دهند. با اینحال خیلی زود مقابله به مانند کرده و سعی می‌‌کنند آنها هم حسادت همسرشان را تحریک کنند.
دروغهای زنان به همسرانشان

از رابطه جنسی‌مان لذت می‌‌برم

اکثر زنان می‌‌گویند که رابطه جنسی بسیار خوبی دارند، با اینحال بیشتر مواقع آن‌‌ها دروغ گفته و دوست ندارند که همسر خود را از این بابت آزرده کنند.

حق با تو هست

درست مانند مردان، زنان هم اکثر مواقع در جر و بحث‌‌هایی که پیش می‌‌آید،
فورا عذرخواهی کرده و حق را به همسر خود می‌‌دهند.
همزمان با اینکه، این تنها برای فرار کردن و انتهای دادن به بحث می‌‌باشد.

حدودا حاضر شدم

زن بودن گاهی اوقات استرس‌زاست.
اکثر زنان برای رفتن به مهمانی، مجبور هستند مدتی را صرف انتخاب لباس خوب، آرایش و درست کردن موهای خود کرده تا خوب جلوه نمایند. بدین ترتیب، مجبورند به همسر منتظر خود به دروغ بگویند که حدودا حاضر شده‌اند تا یک مقدار اوضاع را آرام کرده و وقت بخرند.

آوای سلامت

صمیمانه امیدواریم نوشته :دروغ‌ هایی که معمولا خانم‌ ها به همسرشان می‌گویند!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته هست.

منبع

نوشته دروغ‌ هایی که معمولا خانم‌ ها به همسرشان می‌گویند! اولین بار در خبرهای تازه| خبرهای خواندنی روز. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما