• تاریخ : ۳ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

در این مطلب در مجله آرگا دسته ای از جملات زیبا در مورد تلاش را برای شما دوستان عزیز جمع آوری کردیم که امیدواریم از خواندن این مطالب نهایت لذت را ببرید

تلاش کردن برای انسان ها امری مهم و بدیعی هست انسان ها تلاش می کنند تا به موفقیت که بزرگترین دستاورد یک انسان هست برسند، در این مطلب انواع جملات زیبا در مورد تلاش را به اشتراک گذاشته ایم که خواندن آنان به شما انگیزه می دهد.

مجموعه جملات زیبا در مورد تلاش

خواندن جملات تاثیر گذار در مورد تلاش می تواند تاثیر زیادی روی بدست آوردن موفقیت شما داشته باشد. در ادامه مجموعه ای از جملات زیبا در مورد تلاش را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این جملات مورد توجه تان قرار بگیرند.

رالف والدو امرسون:

 هر روزی که پایان می رسد آن را به کناری بگذار. آنچه در توانت بوده هست را انجام داده ای؛ برخی اشتباهات و کارهای احمقانه انجام شده اند؛ هرچه زودتر فراموششان کن. فردا روز جدیدی هست، آن را با اشتیاق و امید شروع کن و درگیر افکار کهنه گذشته نشو.

جملات زیبا در مورد تلاش

هامیلتون هولت:

هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر هست.

بنیامین فرانکلین:

آب که قطره‌قطره می‌چکد با پایداری و سماجت، سنگ ِ بزرگ را سوراخ می‌کند. با پشتکار و استقامت، موش به‌پاره کردن رشته آهنین موفق می‌شود و ضربات پی در پی تبر کوچک، درخت کهن را از پای در می‌آورد.

سخن ناب ارد بزرگ درباره تلاش در زندگی:

آنکه زندگی بدون رنج و تلاش را برمی گزیند پیشاپیش مرگ خویش را نیز جشن گرفته هست.

 جولی اندروس و تلاش و کوشش در زندگی:

پشتکار یعنی نوزده بار شکست خوردن و موفق شدن در بیستمین بار.

جمله زیبا در مورد تلاش از آلبرت اینشتین:

موفقیت من به خاطر باهوش‌تر بودن من نیست بلکه به خاطر استقامت من در ماندن روی مشکلات و مسایل هست.

جملات زیبا در مورد تلاش

جمله زیبای هنری فورد در مورد تلاش:

چه فکر کنید که می توانید، چه فکر کنید که نمی توانید، در هر صورت درست فکر کرده اید.

مارک تواین و توصیه به تلاش در زندگی:

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کارهایی که انجام داده اید، پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید. جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.

تصویر نوشته درباره تلاش

در این مطلب با انواع جملات زیبا درباره تلاش آشنا شدید که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد و از خواندن این مطالب لذت برده باشید. در صورت تمایل برای خواندن انواع جملات زیبا کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما