• تاریخ : ۱۹ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

شرکت نام آشنا و غول آسای سامسونگ اعلام کرده هست حداکثر تا ۲۵ روز دیگر به روز رسانی گوشی های گلکسی اس۸ را منتشر خواهد کرد که با به روز رسانی این دستگاه کاربران نرم افزار از Dolby Atmos بهره مند می شوند.

طبق آخرین اخبار روز از شرکت سامسونگ گلکسی ۸ اس را طوری ساخته هست که با هر بروز رسانی توسط کاربران یک نرم افزار دالبی اتموس را صاحب خواهد شد. کاربران علاقه مند به اخبار فناوری بهتر هست ادامه مطلب را بخوانند تا اخبار بیشتری را در این مورد دریافت کنند.

بهره مندی  گلکسی اس ۸ از  Dolby Atmos

با فروش گلکسی اس ۸، شرکت سامسونگ برنامه ای جدید را برای مشتریانش پیاده کرده هست.  طبق اطلاعات بدست آمده شرکت سامسونگ اعلام کرده هست به روز رسانی از پانزدهم ژانویه انجام خواهد شد که پس از به روز رسانی گلکسی اس ۸ قرار هست Dolby Atmos دریافت کند.

بهره مندی  گلکسی اس 8 از  Dolby Atmos

Dolby Atmos نرم افزاری هست که به کاربران این امکان را می دهد از هدفون استفاده کنند و نیز کیفیت صدای ساراند برای کاربر شبیه سازی می کند.

دالبی اتموس در این گوشی چهار حالت پیش فرض به نام های مووی، اتوماتیک، موزیک و صدا هست. اگرچه در آغاز راه کاربری که از آن استفاده کرده هست می گوید تنظیمات این نرم افزار بدون نقص نیستند.

بهره مندی  گلکسی اس 8 از  Dolby Atmos

پس  مشخص هست که این نرم افزار هنوز باید برای جذب کاربران کامل و پیشرفته تر شود. گفته شده این به روز رسانی تا ۲۵ روز دیگر انتشار خواهد یافت.

بهره مندی  گلکسی اس 8 از  Dolby Atmos

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما