• تاریخ : ۲۹ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

در حالی که عده زیادی منتظر نمایش دومین ساخته سینمایی پیمان معادی در سی و ششمین جشنواره مووی فجر هستند، امروز صفحه رسمی این مووی سینمایی در اینستاگرام با انتشار یک خلاصه داستان، از تغییر نام این مووی سینمایی خبر داد. این مووی پیش از این «بمب» نام داشت، اما امروز اعلام شد نام آن به «بمب؛ یک عاشقانه» تغییر کرده هست.

اوایل امسال بود که پیمان معادی مووی سینمایی «بمب» را بازی لیلا حاتمی، سیامک انصاری، حبیب رضایی، سیامک صفری و خودش جلوی دوربین برد. معادی از همان ابتدا اعلام کرده که این مووی را برای حضور در جشنواره مووی فجر آماده خواهد کرد و این روزها مراحل فنی این مووی رو به پایان هست تا برای اولین بار در سی و ششمین جشنواره مووی فجر به نمایش درآید.

امروز صفحه رسمی این مووی سینمایی در اینستاگرام با اعلام این که نام مووی جدید معادی به «بمب؛ یک عاشقانه» تغییر پیدا کرده هست، خلاصه داستان این مووی سینمایی را منتشر کرد.

در خلاصه داستان مووی پیمان معادی آمده هست: «در میانه سال‌های جنگ و بمباران شهری در تهران، زندگی با وحشت بسیار می‌گذرد. اما عشق ودل‌دادگی، زندگی و امید، وحشت واقعیت مرگ را به فراموشی مي‌سپارد. رفتگان در محدوده كلمات زندگان تكرار می‌شوند. مرگ سوال مطلق هست و زندگی و عشق ابهام مکرر. «بمب؛ یک عاشقانه» با کورسوی ابهام عشق و زندگی کار دارد نه با سیاهی مطلق مرگ.»

۹۴۱۲

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما