• تاریخ : ۲۲ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

نسل جدید سانتافه که در سال ۲۰۱۹ به فروش می رسد دارای ظاهری شیک و طراحی زیبایی می باشد. این نسل در مقایسه با نسل پیش از خود تفاوت هایی دارد. یکی از این مشخصات منحصر به فرد جلوی داشبورد هست که دارای امکانات بیشتری هست و آن به طور جالبی طراحی شده هست.

قرار هست در سال ۲۰۱۹ نسل چهارم هیوندای سانتافه به عرصه فروش می رسد. این خودروی شیک و شاسی بلند با نسل قبل تفاوت های چشمگیری دارد. یکی از خصوصیات جدید این خودرو این هست که جلو داشبورد آن بسیار جالب هست و لامپ های باریکی بالای آن مشابه چراغ های هیوندای کیا هست.

جلوی پنجره این خودرو آبشاری مانند هست که اولین بار در مدل i30 به نمایش گذاشته شد. یکی از زیبایی هایی که در این خودرو نمایان هست خطوط برجسته ی آن هست که از جلو تا عقب  به طرز  زیبایی طراحی شده هست.

نسل جدید سانتافه

این خودروی کره ای دارای پیشرانه توربودیزل ۲ و ۲.۲ لیتری هست. و پیشرانه بنزینی آن ۲.۰ لیتری توربوشارژ  می باشد. در مورد جعبه دنده ی آن هم بگوییم که قدرت توسط اتوماتیک هشت سرعته به چرخ ها انتقال می دهد.

نسل جدید سانتافه

نسل جدید سانتافه

اطلاعات جزیی و بیشتری از نسل جدی سانتافه در دست نداریم و باید تا سال آینده منتظر نمایشگاه خودروی نیویورک باشیم. در این نمایشگاه خودروسازان از محصولات خود توضیحات و جزییات بیشتر و کاملتری ارائه می دهند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما