• تاریخ : ۹ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

UX به قابلیت‌ های نرم‌افزاری جدیدی اشاره دارد که شرکت سامسونگ در سیستم‌ عامل اندروید اعمال خواهد کرد. در همین راستا انتظار می‌ رود رابط‌ کاربری Samsung Experience 9.0 روی پرچم‌ داران سری «گلکسی اس ۹» اجرا شود.

طبق گزارشات بیان شده احتمال دارد که گوشی های گلکسی اس ۹ سامسونگ از رابط‌ کاربری جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنند البته این موضوع به طور رسمی تأیید نشده و تنها حدس و گمان می باشد.

گوشی های جدید اس 9 سامسونگ

پیش تر در همین نشریه اعلام کردیم که گوشی های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به ترتیب با نمایشگر ۵.۸ اینچی و ۶.۲ اینچی عرضه خواهند شد. همچنین در میزان حافظه‌ ی رم نیز گفتیم که  گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس از یک‌ دیگر متمایز خواهند بود در حالی‌ که مدل ۵.۸ اینچی به چهار گیگابایت رم مجهز شده هست سامسونگ مدل دیگر را با رم شش گیگابایت ارائه می‌ دهد. پیش‌ بینی های صورت گرفته حاکی از آن هست که کهکشانی جدید سامسونگ با فضای ذخیره‌ سازی پایه ۶۴ گیگابایت در دسترس قرار می گیرد و مدل «پلاس» در سه نسخه با ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه عرضه خواهد شد. گفته خواهد شد این گوشی های سری جدید سامسونگ در تاریخ ۲۵ اسفن ۹۶ به شکل رسمی وارد بازار می شوند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما