• تاریخ : ۲۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره مووی فجر از ساعت ۱۹ با اجرای رضا رشیدپور از شبکه آی مووی و نمایش به صورت زنده روی آنتن رفت. مراسم ویژه اختتامیه جشنواره مووی فجر ۳۶ با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و رضا بهرامی قطعه ای را به صورت زنده در برنامه اجرا کرد و کلیپی از مووی های حاضر در بخش سودای سیمرغ جشنواره پخش شد.جشنواره مووی فجر

در بخش ابتدایی برنامه رضا رشیدپور از ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره مووی فجر دعوت کرد که روی صحنه بیاید. دبیر جشنواره مووی فجر ضمن خوش آمدگویی درباره هشت سال دفاع مقدس و دلاوری دلاورمردان مدافع حرم گفت و از سال ۵۹ و زمان موشک باران گفت.

در ادامه سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روی صحنه آمد و پیام رئیس جمهور را قرائت کرد و بعد از آن رشیدپور اسامی پنج مووی را اعلام کرد و از حضار خواست با تشویق هایشان میزان رضایت را اعلام کنند که از میان مووی های اعلام شده ، مغزهای کوچک زنگ زده بیشترین تشویق را گرفت.

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در اختتامیه جشنواره مووی فجر ۳۶

در ادامه این بخش از گفتگو حاضران در سالن بعد از پخش تصویر پژمان جمشیدی در سالن او را تشویق کردند و رشیدپور گفت پژمان تو جایزه ات را همین حالا گرفتی و ادامه داد :استاد مشایخی هم از بیمارستان برای سینماگران و جشنواره مووی فجر ویدئویی فرستاده و ما هم از عالیجناب مشایخی تشکر می کنیم.

اهدای جوایز سودای سیمرغ جشنواره مووی فجر ۹۶

سیمرغ بلورین بهترین مووی کوتاه اهدا شد به :بهرام و بهمن ارک برای مووی حیوان

سیمرغ بلورین بهترین جلوه های ویژه بصری اهدا شد به :فرید ناظرفصیحی برای مووی چهارراه استانبول

سیمرغ بلورین بهترین جلوه ویژه میدانی اهدا شد به:محسن روزبهانی بریا مووی تنگه ابوقریب

سیمرغ بلورین بهترین چهره پردازی :سعید ملکان برای تنگه ابوقریب

سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه اهدا شد به :عباس بلوندی برای سرو زیرآب

سیمرغ بلورین بهترین طراحی لباس اهدا شد به :سارا خالدی زاده برای مووی بمب یک عاشقانه

امین حیایی

امین حیایی در اختتامیه جشنواره مووی فجر ۳۶

سیمرغ بلورین بهترین صداگذاری اهدا شد به:علیرضا علویان برای مووی به وقت شام و مغزهای کوچک زنگ زده

سیمرغ بلورین بهترین صدابرداری اهدا شد به : رشید دانشمند برای تنگه ابوقریب 

سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن اهدا شد به :کارن همایونفر برای مووی به وقت شام

سیمرغ بلورین بهترین تدوین اهدا شد به :بهرام دهقانی و محمد نجاریان برای مووی عرق سرد

سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری اهدا شد به :علیرضا زرین دست برای مووی سرو زیر آب

هومن سیدی

هومن سیدی در اختتامیه جشنواره مووی فجر ۳۶

سیمرغ بلورین بهترین مووی از نگاه هنر و تجربه اهدا شد به:هومن سیدی برای مووی مغزهای کوچک زنگ زده

سیمرغ بلورین بهترین مووی اولی اهدا شد به :رضا مقصودی برای مووی خجالت نکش

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در اختتامیه جشنواره مووی فجر

سیمرغ بلورین بهترین نقش مکمل زن اهدا شد به: سحر دولتشاهی برای چهارراه استانبول و عرق سرد

سیمرغ بلورین بهترین هنرمند نقش مکمل مرد اهدا شد به : جمشید هاشم پور برای مووی دارکوب

سیمرع بلورین بهترین هنرمند نقش اول زن جشنواره مووی فجر اهدا شد به : سارا بهرامی برای مووی دارکوب

سارا بهرامی

سارا بهرامی در اختتامیه جشنواره مووی فجر ۳۶

دیپلم افتخار بهترین نقش اول مرد اهدا شد به : امین حیایی برای مووی شعله ور 

سیمرغ بلورین بهترین هنرمند نقش اول مرد اهدا شد به : امیر جدیدی برای مووی های تنگه ابوقریب و عرق سرد

امیر جدیدی

امیر جدیدی در اختتامیه جشنواره مووی فجر ۳۶

سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه اهدا شد به : کامبوزیا پرتوی برای مووی های کامیون و هومن سیدی برای مووی مغزهای کوچک زنگ زده

جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره مووی فجر اهدا شد به : پیمان معادی برای مووی بمب، یک عاشقانه

سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی اهدا شد به : ابراهیم حاتمی کیا برای مووی به وقت شام و بهرام توکلی برای مووی تنگه ابوقریب

ابراهیم حاتمی کیا

ابراهیم حاتمی کیا در اختتامیه جشنواره مووی فجر ۳۶

سیمرغ بلورین بهترین مووی اهدا شد به : سعید ملکان برای مووی تنگه ابوقریب

سیمرغ زرین بهترین مووی از نگاه ملی جشنواره مووی فجر اهدا شد به: سید حامد حسینی برای مووی سرو زیر آب

سیمرغ بلورین مووی برگزیده تماشاگران اهدا شد به: هومن سیدی برای مووی مغزهای کوچک زنگ زده و تهیه کنندگی سعید سعدی

اسامی نامزدهای سی وششمین جشنواره مووی فجر به شرح زیر هست:

 نامزدهای بهترین جلوه های بصری
۱- بمب (محمد لطفعلی)
۲- به وقت شام (سیدهادی اسلامی)
۳- تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی)
۴- چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی)
۵- سرو زیر آب (محمد خاکزاد)
۶- لاتاری و ماهورا (سینا قویدل)

 نامزدهای بهترین جلوه های ویژه میدانی
۱- بمب (عباس شوقی)
۲- به وقت شام (محسن روزبهانی)
۳- تنگه ابوقریب (محسن روزبهانی)
۴- سرو زیر آب (محسن روزبهانی)
۵- ماهورا (حمید رسولیان)

 نامزدهای بهترین چهره پردازی
۱- تنگه ابوقریب (سعید ملکان)
۲- چهارراه استانبول (عباس عباسی)
۳- دارکوب (فاطمه کمالی، زهرا کمالی)
۴- شعله ور (مهرداد میرکیانی)
۵- کامیون (بابک اسکندری)

 نامزدهای بهترین طراحی لباس
۱- بمب (سارا خالدی زاده)
۲- خجالت نکش (رعنا امینی)
۳- سوء تفاهم (سارا سمیعی)
۴- شعله ور (سوسن نوروزی)
۵- مغزهای کوچک زنگ زده (مارال جیرانی)

 نامزدهای بهترین طراحی صحنه
۱- بمب (محسن شاه ابراهیمی)
۲- تنگه ابوقریب (محمدرضا شجاعی)
۳- دارکوب (آیدین ظریف)
۴- سرو زیر آب (عباس بلوندی)
۵- سوء تفاهم (کیوان مقدم)

 نامزدهای بهترین صدابردار
۱- بمب (ایرج شهزادی)
۲- به وقت شام (طاهر پیشوایی)
۳- تنگه ابوقریب (رشید دانشمند)
۴- سوء تفاهم (مهران ملکوتی)
۵- مغزهای کوچک زنگ زده (مهران ملکوتی)

 نامزدهای بهترین صداگذاری
۱- امپراطور جهنم (بهمن بنی اردلان)
۲- به وقت شام (علیرضا علویان)
۳- تنگه ابوقریب (امیرحسین قاسمی)
۴- شعله ور (امین شریفی، بابک شکیبا)
۵- مغزهای کوچک زنگ زده (علیرضا علویان)

نامزدهای بهترین موسیقی متن
۱- به وقت شام (کارن همایونفر)
۲- بمب (النی کاریندرو)
۳- تنگه ابوقریب (حامد ثابت)
۴- دارکوب (بهزاد عبدی)
۵- شعله ور (سهراب پورناظری)
۶- عرق سرد (کارن همایونفر)

نامزدهای بهترین تدوین
۱- به وقت شام (مهرداد خوشبخت)
۲- دارکوب (فرامرز هوتهم)
۳- عرق سرد (بهرام دهقانی، محمد نجاریان)
۴- کامیون (مصطفی خرقه پوش)
۵- مغزهای کوچک زنگ زده (مهدی سعدی)

نامزدهای بهترین فیلمبرداری
۱- بمب (محمود کلاری)
۲- تنگه ابوقریب (حمید خضوعی ابیانه)
۳- سرو زیر آب (علیرضا زرین دست)
۴- عرق سرد (فرشاد محمدی)
۵- مغزهای کوچک زنگ زده (پیمان شادمانفر)

نامزدهای بهترین نقش مکمل مرد
۱- پژمان جمشیدی برای مووی سوء تفاهم
۲- جمشید هاشم پور برای مووی دارکوب
۳- سیامک انصاری برای مووی بمب
۴- فرهاد اصلانی برای مووی مغزهای کوچک زنگ زده
۵- مسعود کرامتی برای مووی چهارراه استانبول
۶- نوید پورفرج برای مووی مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین نقش مکمل زن
۱- سحر دولتشاهی برای مووی های عرق سرد، چهارراه استانبول
۲- لیلی رشیدی برای مووی عرق سرد
۳- نگار عابدی برای مووی دارکوب
۴- هدی زین العابدین برای مووی عرق سرد

نامزدهای بهترین نقش اول مرد
۱- امیر جدیدی برای مووی های تنگه ابوقریب، عرق سرد
۲- امین حیایی برای مووی شعله ور
۳- بابک حمیدیان برای مووی سرو زیر آب
۴- رضا عطاران برای مووی مصادره
۵- سعید آقاخانی برای مووی کامیون
۶- نوید محمدزاده برای مووی مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین نقش اول زن
۱- باران کوثری برای مووی عرق سرد
۲- سارا بهرامی برای مووی دارکوب
۳- شبنم مقدمی برای مووی خجالت نکش
۴- ماهور الوند برای مووی چهارراه استانبول
۵- مهناز افشار برای مووی دارکوب
۶- هانیه توسلی برای مووی سوء تفاهم

نامزدهای بهترین فیلمنامه
۱- بمب (پیمان معادی)
۲- سرو زیر آب (محمدعلی باشه آهنگر،  حامد باشه آهنگر)
۳- شعله ور (هادی مقدم دوست، حمید نعمت اله)
۴- کامیون (کامبوزیا پرتوی)
۵- مغزهای کوچک زنگ زده (هومن سیدی)

نامزدهای بهترین کارگردانی
۱- به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا
۲- تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی
۳- دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی
۴- سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر
۵- کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی
۶- مغزهای کوچک زنگ زده به کارگردانی هومن سیدی

نامزدهای بهترین مووی
۱- بمب به تهیه کنندگی پیمان معادی و احسان رسول اف
۲- به وقت شام به تهیه کنندگی محمد خزاعی
۳- تنگه ابوقریب به تهیه کنندگی سعید ملکان
۴- دارکوب به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی
۵- سرو زیر آب به تهیه کنندگی سیدحامد حسینی
۶- کامیون به تهیه کنندگی کامبوزیا پرتوی
۷- مغزهای کوچک زنگ زده به تهیه کنندگی سعید سعدی

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما