• تاریخ : ۳۰ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : آرنا

آی سینما: با به روز رسانی جدول فروش هفتگی سایت سینما تیکت، اعلام شد که مووی سینمایی «آینه بغل» ساخته منوچهر هادی تنها در هفت روز گذشته بیش از دو میلیارد تومان فروش کرده تا به عبارتی این مووی بتواند در هر سه روز، بیش از یک میلیارد تومان درآمد کسب کند. همچون هفته گذشته، کمدی «خالتور» باز هم توانست عنوان دومین مووی پرفروش هفته را به خود اختصاص دهد. «ثبت با سند برابر هست» بهمن گودرزی در هفته گذشته با فروش بیش از ۳۵۰ میلیون تومانی رتبه سوم جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص داد.

مووی سینمایی «آینه بغل» که از دو هفته پیش در سینماهای کشور به روی پرده رفت، توانسته رونق را به گیشه پاییزی سینمای ایران بازگرداند.

این مووی که نسبت به هفته گذشته با افزایش فروش ۴۰۰ میلیون تومانی روبرو شده ، توانسته در هفت روز گذشته ۲ میلیارد و ۲۴۷ میلیون تومان فروش کند و با فاصله بسیار زیاد رتبه اول جدول فروش هفتگی مووی‌های روی پرده را به خود اختصاص دهد. «آینه بغل» بنا بر اعلام سایت سینما تیکت، تا پایان شب گذشته ۴ میلیارد و ۱۷۶ میلیون تومان فروش کرده هست.

کمدی «خالتور» ساخته آرش معیریان با این‌که نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۴۰۰ میلیون تومان افت فروش داشته، اما بازهم دومین مووی پرفروش سینمای ایران هست.این مووی در هفته گذشته ۵۵۴ میلیون تومان فروش کرده هست. در این مووی سحر قریشی، علی صادقی، مهران غفوریان، محمدرضا شریفی نیا، محمدرضا هدایتی، پوریا پورسرخ و… به ایفای نقش می‌پردازند. «خالتور» تا پایان شب گذشته ۵ میلیارد و ۵۸۲ میلیون تومان درآمد کسب کرده هست

سومین مووی پرفروش این روزهای سینمای ایران «ثبت با سند برابر هست» نام دارد. در این مووی امین حیایی، مجید صالحی، نیوشا ضیغمی، فرزاد حسنی، سحر قریشی، الهام حمیدی، پوریا پورسرخ، محمدرضا شریفی نیا به ایفای نقش پردازند. «ثبت با سند برابر هست» در هفته گذشته ۳۷۲ میلیون تومان فروش کرده تا جمع فروش آن به رقم دو میلیارد و ۲۳۲ میلیون تومان برسد.

مووی‌های «قاتل اهلی»، «آذر» و «حریم شخصی» به ترتیب با ۲۶۹ میلیون تومان، ۱۴۱ میلیون تومان و ۱۱۸ میلیون تومان فروش در هفت روز گذشته رتبه‌های چهارم تا ششم جدول فروش این هفته را به خود اختصاص دادند.

۹۴۱۲

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما